| SnakeEys a întrebat:

Am mai postat o intrebare de acest gen deci cum intru pe internet de pe telefon pe pc cu cablu usb am inteles ca se poate printr-un program cine stie cum sau care e programul primeste funda.

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Te duci în Configuration Panel > Modems, sa selectezi modem-ul pe care îl vei utiliza (adica telefonul GSM), apoi te duci în proprietati, paramtri avansati, si scrii la comanda de initalizare a modem-ului : +cgdcont=1,"IP","APN", unde APN reprezinta "internet" sau "wap"...

1 răspuns:
| hatze a răspuns:

Eu am la samsungul meu samsunc pc studio ceva de genul si acolo pot conecta internetul de la telefon la pc.acum depinde ce telefon ai tu. funda?