| roxitm a întrebat:

[am mai pus aceasta intrebare dar am 0 raspunsuri, deci va rog sa imi raspundeti] Buna! Am o problema... mi-am facut cont pe imvu, l-am descarcat dar atunci cand scriu "avatar name/email, parola" si dau login to imvu se restarteaza calculatorul. De ce? ce trebuie sa fac sa nu se mai intample asta? Ms anticipat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut imvu dar nu mi se intampla asta, cred ca are virusi imvu sau este ceva de la calculator(o defectiune) dezinstaleaza imvu si sterge-l apoi descarca-l depe un alt site.

| Melinik a răspuns:

Scz dar habar nu am.Asta mi se intampla si mie si nu stiu ce sa fac. poate altcineva va stiwinking. Bye.

| MihaielaMik a răspuns:

Cred ca stiu eu :''3, daca ti-a dat eroare sau ti s-a restartat PC ul atunci trebuie sa-l dezinstalezi [ dai la start-set program acces and defaults-change or remove programs-imvu...REMOVE. ] si dupa ce l-ai dezinstalat, il reinstalezi iar daca ai cont deja dai direct la download :http://www.imvu.com/signup/download/ Multa Bafta, fundita? :o3
Si nu uita, add me: FlowersxPound pentru credite si restul :*

| Sweetgirl_9646 a răspuns:

Nu stiu.si mie mi s-a intamplat la fel...de la ei este problm. pup