| BostanDaniel1974 a întrebat:

Am mai pus aceasta itrebare ce e mai bun win8 sa 8.1

Răspuns Câştigător
| KronstadtResurrection a răspuns:

Am testat W10 si il consider o porcarie. Microsoft isi repara din mers greselile din program cu ajutorul user-ilor.

6 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Întrebarea unde este? Nu vedem niciun semn de întrebare.

Windows 8.1 este mai bun dar recomand Windows 10.

| BostanDaniel1974 explică (pentru SilviaDulcik):

Scuzatimi gramatica nu nu nu wind10 nu nu nu

| BostanDaniel1974 explică (pentru SilviaDulcik):

Nu prefer xp

| KronstadtResurrection a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Am testat W10 si il consider o porcarie. Microsoft isi repara din mers greselile din program cu ajutorul user-ilor.

| Vvistula a răspuns:

8,1

| GPA a răspuns:

Windows 8.1 este un update de la Microsoft. Este mai stabil update-ul 8.1 decât 8
Este recomandat să-i faci update la 8.1, asta in cazul in care ai Windows 8 instalat.

În general, update-ul fie hardware sau software, aduce o îmbunătățire acelui "program/soft", acelei comp. hardware.
Upgrade hardware, mai bine spus. Înlocuirea componentei cu una mai performanta.

| KronstadtResurrection a răspuns:

E mai bun 8.1, daca vrei sa alegi dintre cele mentionate de tine. Eu am revenit la Windows7, dupa ce m-am enervat destul cu Windows 10. Win7 este deocamdata cel mai bun. Parerea mea.