| Maria_Mary_1962 a întrebat:

Am mai pus o data aceasta intrebare si nu am primit raspuns. poate cineva sa imi spuna cum sterg conversatia de pe mess? e vb. de conversation history. o sterg din dreapta unde scrie delete dispare, apoi cand deschid din nou mesul si intru in contacte la conversation history si dau pe wiew all iar apare. va rog ajutoor. merci.

1 răspuns:
| pufulescu a răspuns:

Spune ce varianta de mess ai, 8 10 sau ce o mai fi. Pe urma eu unul nu stiu daca e Yahoo Mess sau Facebook. Oricum, orice ar fi, sa nu se stearga conversatia e o chestie tare ciudata!