| Kyzz a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor!
Acum cateva zile mi-am dezinstalat driverul (din greseala) de la placa video
Si acum nu pot sa instalez iar si ma chinui de 3 zile si tot nu reusesc.si driverul l-am luat de pe siteul official de la fujitsu siemens pentru windows xp.cand vreau sa il instalez imi apare o erroare(pe bara de sus:VGA Package iar in continut :UseDLL failed, Couldn`t load SISParse. dll

Ma poate ajuta cineva va rog! id de mess :parkour_ii_kid

2 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Http://forums.windrivers.com/showthread.php?t=81183

1. ce placa video ai

2. ce sp ai la windows xp?

| TheBloodAssassin a răspuns:

Petru a instala un driver trebuie sa ai niste programe speciale asa ca trebuie sa chemi un expert (ca mine) pentru al reinstala mult succes, auzi nu mai incerca sa il instalezi ca poate mai stergi ceva
scuze daca team suparat!