| Popa_Ady_1998 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru! Nu mai pot da "LIKE" la nici o postare de pe facebook. de cate ori apas "LIKE" imi da o eroare! Ce sa fac?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde, poate nu e vina ta, poate e de la server. Dacă erai sancționat temporar, pentru prea multe like-uri, te anunțau. Încearcă să cauți la Settings→ Support Dashboard și aici vezi dacă ai fost informat cu privire la vreo sancțiune. Dacă nu scrie nimic, înseamnă că nu e vina ta. Încearcă să dai like-uri, după câteva ore.

| Alecx19 a răspuns:

Ai dat prea multe like si ti sa restrictionat dreptul de a mai da pentru un interval de timp este aceeasi chestie ca si cu cererile de prietenie!