| Brunette11 a întrebat:

Am masina de spalat exquisit wm1442! Masina spala foarte putin dupa care se aprinde un led rosu cu semnul play/start. Si nu mai spala pana la capat. Am apasat pe butonul start dar degeaba. Daca o sting si o aprind din nou, iar invarte umpic si se opreste, palpaie iar becul rosu... De ce?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Scrie in manual ce si cum, in principiu fie se supraincalzeste motorul, fie nu mai trage/evacueaza apa cum trebuie.

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

Deci care era problema pina la urma?

2 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Se opreste dintr-un motiv.Are probleme tehnice. La reparat cu ea!