| JusTPauL a întrebat:

Am minat 100 electroneum si as vrea sa-i transfer in portofel dar nu stiu cum.
Am portofel si pe jax dar am vazut ca are si aplicatia, cum pot sa-i trec din locul unde mineaza in portofel?

Răspuns Câştigător
| Sandor12921 a răspuns:

Stiu ca este o problema de la server, iar din acest motiv nu se transfera electroneum in wallet, se va rezolva, tot acest proces va fi automat in curand

4 răspunsuri:
| Brs_Adi_1987 a răspuns:

Problema la server care urmeaza a fi rezolvata cat mai curand. Daca doresti 300 de ETN-uri gratis cand iti vei face contul adauga-mi refer-ul 75CA85

| lungugabriel110 a răspuns:

Este o problema de la ei. + ca sunt peste 171297 mineri pe telefon si mai multi pe pc... iti dai seama cat dureaza sa fie platiti toti. eu nu mint ca ceilalti cu codurile ca primesti 500 etn
Daca bagi codul meu..vei primi un bonus de 1% la ce minezi iar eu de 5%! Uite codul meu : 37FCBD

| Necsoiu_George_1945 a răspuns:

Este de la server momentan. Urmeaza a fi rezolvata cat mai curand. Pentru cine doreste 500 de ETN-uri gratis adauga-mi refer-ul E3B45D

| Ard_Ug_1981 a răspuns (pentru Necsoiu_George_1945):

Ba mai duceti.va la pușcărie cu codurile pizdii ce le tot dati MINCINOSILOR