| eu_4591 a întrebat:

Am motorola ZN300 si problema e ca ieri vroiam sa ascult muzica, dar nu-mi aparea nicio melodie, am inchis si redeschis telefonul, nimic. L-am conectat la laptop cu usb-ul, imi apareau atunci, am sters si am bagat iar melodiile, nimic. De ce nu-mi mai arata melodiile? (Pozele imi apar ).

3 răspunsuri:
| marian123 a răspuns:

Hmm...este destul de bun tel...nu stiu du-te la un specialistwinking

| geo01 a răspuns:

Poate ca melodiie erau salvate pe memorie telefonul si u ai dat pe memoria cardului...se poate

| eu_4591 explică:

Nu, toate le am pe card.