| pyka a întrebat:

Am mozila si nu merge sa ma joc top eleven. Imi apare mereu "Atentie: Pluginul nu raspunde ". Ce trebuie sa fac ca sa nu mai apara pentru ca nu merge jocu pe facebook dar blocheaza facebook.Pot sa umblu la setari sau altundeva sa nu mai imi apara si sa imi blocheze facebook sa mearga bine jocu? Dau funda cel care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| RaraSeeDY a răspuns:

Mozila firefox este unu dintre cele mai proaste browsere posibile. Daca vrei sa iti mearga downloadeaza adoba flash player sau cel mai simplu, downloadeaza un alt browser, eu iti recomand Chrome!
Si eu joc top si chiar am pagina si grup pentru top eleven. Daca vrei pagina si grupul da-mi un mesaj.
Daca te-am ajutat da-mi o fundita happy

| pyka explică (pentru RaraSeeDY):

Mersi. Cred ca instalez Chrome. Despre pagina si grup? Ca nu am inteles. La ce imi foloseste grupu sau pagina de top eleven ca nu inteleg.Cum pot sa castig bani galbeni mai multi pentru licitatia pentru jucatori? Ma ajuti?

1 răspuns: