| SuperBoy197 a întrebat:

Am n laptop HP Pavilion DV5 care n mai intra in windows. Aseara stateam linistit la el pana ce se stinge din senin si cand il pornesc imi arata ori sa se deschida normal ori sa dau sa repare. Am dat sa se deschida normal, se incarca cateva secunde si ma duce la reparare. Astept sa se incarce si nu face nimic. Am incercat si sa pun CD-ul cu windowsul si sa repar, dar tot asa(mi-a aratat ca a rezolvat dar cand vreau sa intru in windows nu merge). Mentionez ca am Windows 7 Ultimate x64. Imi puteti spune ce are?
Va mltumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Daca laptop-ul a venit cu sistemul de operare preinstalat, poti sa-i dai un recovery. Daca Windows-ul ti l-ai pus tu, atunci reinstaleaza.

| SuperBoy197 explică:

Si nu pot sa iau date de pe hard inainte?