| anonim_4396 a întrebat:

Am net prin cablu si voiam sa stabilesc un hotspot intre laptop si telefon, sa transfer netul de pe laptop pe Android. Am intrat in Control Panel >- Network and Sharing Center >- Manage wireless networks >- Add >- Create an ad hoc network >- i-am dat nume si parola, am salvat networkul, am permis "Turn on Internet connection sharing", mi-a aparut noua adresa in taskbar la Currently connected to, am pornit Wi-Fi-ul pe telefon, am apasat Add Wi-Fi network, am introdus datele, dar imi apare ca nu este in zona. Cum rezolv asta?

2 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Este un program pe net, Virtual Router Manager, il descarci şi iti bagi netul si parola, şi dai e start.