| Zsolt15 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, am un telefon de 8 gb spatiu de stocare si am jocul real racing 3 care mi-a mancat restul memoriei ramase (1, 3gb)cum as putea sa fac memorie sa descarc restul masinilor si hartilor si eventual sa mai si ramane ceva spatiu(nu am posibilitatea de a pune pe calculator poze,muzica, etc.lucruzile media le am pe sd card de 32 gb)La setari am transferat jocu(cred, posibil doar niste fisiere...)deci ce pot face sa am memorie?

1 răspuns:
| Razvy12 a răspuns:

1.Sa intri la stocare și să vezi dacă poti sa schimbi la stocare implicită sau ceva de genul sa fie sd card
2.Sa muti aplicația pe card
3.Sa îți iei aplicație, Google Photo și să salvezi pozele acolo după sa le ștergi
4.Sa iei aplicație pentru a muta aplicație