| Whiteb2k a întrebat:

Am nevoie de ajutor pentru a afla parola unui id de mess, am uitat si parola dar si intrebarea secreta, si acum nu stiu cum sa pot recupera parola, cine ma ajuta primeste funda!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti amintesti una din doua, daca nu iti iei adio de la cont

| Jipa95 a răspuns:

Un id de messenger secundar ai pus acolo cand ti-ai creat id-ul cu acea parola uitata? Daca nici asa, inseamna ca nu-ti mai poti recupera acel id de messenger niciodata.

Bft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nici numar de telefon valid nu ai inregistrat, clar adio.

| eviltwinnn a răspuns:

Nu te poate ajuta nimeni, nu ai cum sa iti recuperezi id-ul. Daca bagai un numar de telefon sau o adresa de email secundara nu ajungeai in situatia asta.

| Nikoo12 a răspuns:

Incearca toate intrebarile pe care crezi ca le-ai fi pus tu si raspunsurile la care crezi ca te-ai gandi tu :*

| fata6rebela a răspuns:

Incearca sa apesi am uitat parola. si iti schimbi parola cu ajutorul e-mail-ului. Sper ca te-am ajutat.

| blueprint14 a răspuns:

Buna,
cand ai creat contul a trebuit sa introduci un cont de e-mail secundar. Acum, apesi pe " Forgot your password?" apoi "I have a problem with my password ", introduci id-ul si alegi o varianta: Send a text message to : **** *** *49 ( nr tau de telefon) sau Send an email to **********@yahoo.com (id-ul secundar) Sper ca am putut sa te ajut!