| MisaMisaShinigamiAngel a întrebat:

Am nevoie de ajutor.
Vroiam sa imi fac un poster (cam de 60x90cm) dupa o poza cu personajul meu preferat de anime, dar nu stiu cum sa modific rezolutia imaginii astfel incat sa nu isi piarda claritatea atunci cand o maresc.
Nu am photoshop si nu stiu sa folosesc astfel de programe.
Este cineva dispus sa incerce sa prelucreze imaginea, sau sa imi spuna un site unde exista persoane dispuse sa faca asa ceva (am auzit de ceva asemanator dar nu stiu cum sa caut)?
Multumesc foarte foarte mult!
Imaginea in link-ul de mai jos:

http://weheartit.com/entry/52174565/via/Bellald

1 răspuns:
| DoarImpreuna a răspuns:

Imaginea de acolo la rezolutia aia e doar de 17 x 17 cm nu e de rezolutie suficienta sa o scoti la 60 pe 90. Treboue ori sa faci rost de versiunea ei mare ori sa o redeseneze cineva. Poate gasesti pe fiverr.com pe cineva acolo tot e la 5 dolari.