| Clorox a întrebat:

Am nevoie de ajutor, windows 10 nu recunoaste telefonul cand il conectez sad
Am aflat ca este o problema normala de la windows dar trebuie sa transfer niste fisiere urgent, daca stie cineva si ma poate ajuta ii sunt recunoscator happy

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza team si te ajut.

| Clorox explică (pentru gelu1970):

Spune-mi ce trebuie sa fac, daca poti happy

| gelu1970 a răspuns (pentru Clorox):

In primul rand cu telefonul conectat la pc, in admin de dispozitive dezinstalezi controlatorul ce nu e instalat corespunzator. apoi desconectezi telefonul si il reconectezi ca pc sa reinstaleze driverul respectiv.
f important, daca e Android, sa ai activata optiunea depurare usb in telefon.
credeai ca iti "fur" ip-ul folosind team?
cred ca e timpul sa va treziti cu totii din paranoia aceasta.
bafta.

| Clorox explică (pentru gelu1970):

Nu de Ip imi pasa laughing
Sunt mai antisocial de felul meu si ma simt ciudat cand stau sau vorbesc cu un necunoscut happy
Dar apreciez gestul facut happy

| GamingProduction a răspuns:

Da, iți merge, deoarece l-am avut si nu am avut absolut nici-o problemă cu windows-ul la conectarea telefonului la pc

| GamingProduction a răspuns:

Am ințeles gresit intrebarea le urma mi-am dat seama sorry., eu nu am avut absolut nici-o problema cu aceasta chestie, dar team-ul te poate ajuta cu usurința☺