| MONYKKKKKKAAAAAAA a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru :*. Ieri mi-am cumparat un telefon nou si daca il tin la incarcat cateva minute sau sa zicem jumatete de ora deja se incalzeste incarcatorul si telefonul. Ii ceva normal?
Telfonul e Samsung galaxy young dar nu stiu daca asta va ajuta sa imi dati un raspuns corect sau nu. happy
Ofer fundita :*.

4 răspunsuri:
| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Da, normal dacă se încaarcă se pune în priză având ăn vedere că merge cu curent se încălzeşte.

| AndrrreaDeea a răspuns:

E ceva normal, orice incarcator se incalzeste atunci cand este in priza.

| ajfsfamqewED a răspuns:

Este ceva normal eu m-am obisnuit happy si mie imi ardea incarcatorul destul de tare :3 o sa treci peste

| MONYKKKKKKAAAAAAA explică (pentru ajfsfamqewED):

Dar se incalzeste si telefonul... x_x