| Believe9 a întrebat:

Am nevoie de o folie pentru s7 edge care nu e pe tot ecranul nici macar pe marginile curbate, pentru ca am o husa UAG si nu imi e compatibila cu folie full screen. Am avut recent una si cand am pus husa s-a dezlipit. Deci stiti un site unde as putea gasi? Sau stiti vreo folie? Sau cum ii spune la aceasta folie care nu e pe tot ecranul?

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Nu stiu excat un nume, dar are fratele meu.
(E folie de sticla)
A avut si el normala la inceput si s-a dezlipit, din cauza unei Otterbox Strada.
Mergi la un centru GSM, sau cauta pe net dupa:
"s7 edge screen protector partial coverage"
sau
"s7 edge screen protector flat"

| IIIshaneIII a răspuns:

Era un magazin pe internet ce facea folii de sticla la comanda si preturile erau bune, nu imi vine in cap acum, goooooooogle-it!