| Alx_Alex_1997 a întrebat:

Am nevoie de o parere despre acest Acer. Se presupune ca o sa ii cumpar un cooler si ii voi adauga 4gb ram.
In ceea ce priveste atributiile. ar fi de preferat sa mearga un lol, un gta v, fifa 2015. stiti voi, jocuri de.astea. si sa fie bun si pe net,muzica, filme.

http://www.pcgarage.ro/......nux-black/

Astept păreri, si cel mai complet raspuns primeste funda! Multumesc anticipat:*

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Da, laptopul este ok pentru lol si gta V. Are componente suficient de puternice pentru a le rula. Cat despre stand cooler laptop, mai bine stai linistit ca nu te ajuta cu nimic.