| Etro a întrebat:

Am nevoie de o pereche de căști wireless sau cu fir dar bune. De câte ori cumpăr o pereche de căști se strică foarte repede. Am luat de urgență o pereche de căști la 25 de lei și nu m-au ținut nici 1 săptămâna. Am mai avut o pereche de căști wireless ce nu au mai funcționat deloc. Eu stau și ascult muzică vreo 9 ore pe zi deci as avea nevoie de niște căști foarte bune. Aveți recomandări?

5 răspunsuri:
| Pantagruel a răspuns:

OnePlus wireless bullets.

| Castoru2 a răspuns:

Buna,am de aproximativ un an Samsung galaxy buds.Sunt wierless se conecteaza la orice device, sunt in ear si au noise canceling, bateria tine 6 ore plus 3 ore carcasa care le incarca.Sunt foarte confortabile.Mie imi plac foarte mult, insa daca vrei sa tina mai mult poti opta pentru Samsung galaxy buds+ care au si un microfon mai bun.

| CosminFlo a răspuns:

Incearca ceva de la 70 de lei+ daca iei ieftine sa nu te astepti la durata...

| darrio2007 a răspuns:

Asta inseamna ca tu nu ai grija de ele. Orice ti-as recomanda nu te-ar tine prea mult.

| Etro explică (pentru CosminFlo):

Am luat si la 120 de lei dar degeaba ca nu au mai funcționat dupa 1 luna