| TƎD a întrebat:

Am nevoie de o recomandare de laptop pana in 2800 ron.
Laptopul sa fie bun de gaming, de preferat free dos sau cu windows.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Eu zic asa http://bit.ly/RimCsD. Stiu ca nu iti duce tot bugetul, dar laptop-ul este mai pefromant ca tot ce e mai sus(ce au spus ceilalti). Are procesor de generatia a treai Intel i., deci e mai performant si cosnuma mai putin(caldura degajata e mai mica). Placa video este fix cat gt 540m, e aceeasi placa, a alt nume. Are hdd spatios, 8 gb ram(e la propomtie temporar)

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Asus i5, 8gb ram, 2gb video, 15, 6 inch led, 2699 lei.
http://bit.ly/ONtihG
Bafta

| xgaming31 a răspuns:

Laptop HP Pavilion G6-1205SQ e perfect pentru orice.

| christianlaroka a răspuns:

Laptop pentru gaming: Acer 5755G : placa video NVIDIA 2GB GT540M, Procesor Intel inside i5, 2,4 GHz cu turbo bust 3, 0GHz, 4GB DDR3, 500Gb sata, ecran 15, 6 inch, baterie 6-cell Li-ion. Eu am dat pe el 2600 ron din media galaxy. Bafta

| DanyPavel a răspuns:

Daca vrei pentru jocuri iti recomand PC, nu laptop. E mai ieftin si mai bun.