| sergiupb a întrebat:

Am nevoie de o solutie simpla pentru cineva complet atehnic de a scana si trimite pe mail anumite documente, fara calculator sau telefon.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cea mai simplă soluție este să apelezi la un Copy center. Personalul de acolo știe ce să facă, normal că contra cost.

| Violleta2022 a răspuns:

Un centru de copiere/scanare ar fi o solutie, desii, nu sunt obligati sa-si foloseasca emailul personal pentru a trimite documente non personale.

Mai poti apela la un membru al familiei, sau la un prieten foarte bun, ori o ruda de incredere, care stiu sa scaneze si au email, putand sa trimita acele acte fara probleme.

| flixbuster a răspuns:

Se duce la un centru de copiere/printare care are (si) scanner.