| pinguinuVerde a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Am creat o retea wireless, am router de la Orange. Am gasit`o, m`am conectat la ea de pe telefon dar cand intru pe net nu am nicio conexiune. Imi zice ca sunt conectata dar nu merge. Care este problema?

3 răspunsuri:
| RickGrimes a răspuns:

Frate,tu ai creat o retea de pe MOBIL? Cum adica sa creezi o retea? Daca ai router-ul de la Orange si e pornit,conectat unde o fi,bagat in priza,nu ai ce sa creezi,e deja pornit si are numele lui de router, care a fost pus de cei care ti l-au dat, vezi pe cutie, sa il poti schimba usor intrand pe ip-ul Routerului, intelegi?

| ÄndrëÿCoolZ a răspuns:

Incearca sa reglezi data si ora! FUNDA?

| YouLossed a răspuns:

Suna la numarul de telefon de la acea retea si iti rezolva ei,,, daca nu ii chemi acasa la tine... Bafta!