| SonicAndrei a întrebat:

Am nevoie de un antivirus. Mi-a expirat și trialul de la Kaspersky și de la BitDefender. Pot sta acum cu Windows Defender de la Windows 8, dar aș avea nevoie de unul mai bun. Ce îmi recomandați?

8 răspunsuri:
| LovelyMan a răspuns:

Avast nu mai are de mult detectie buna, l-am folosit multi multi ani.
De curand am trecut la BitDefender, il poti lua cu licenta de 6 luni, moca direct de la ei de pe site, dar trebuie sa ai linkul exact. Iti voi da eu linkul cand ajung acasa pentru ca acum nu am posibilitatea.

| neutrino a răspuns:

Eu folosesc Avast free si sunt multumit de el.

| gelu1970 a răspuns:

Eu folosesc norton si e perfect, insa trebuie facut reset la fiecare 6 luni. instaleaza de la pagina oficiala, avg internet security, versiune trial. imediat cand incepi instalarea in locul unde iti apare key, care e pentru trial, o stergi si pui key ce ti-am trimis in mesaj privat.
bafta.

| SonicAndrei explică:

Am citit toate răspunsurile și voi ține cont de ele. Am apucat să-mi instalez McAfee înainte să primesc vreun răspuns, dar după o lună voi trece la programele recomandate de voi.

| StochitaCatalin a răspuns:

Http://www.iobit.com/en/index.php
SystemCare.O sa iti instaleze si antivirus si o sa aiba grija de pc'ul tau.Eu il folosesc si isi face treaba foarte bine

| bibi518 a răspuns:

Avast,ESET sau AVG dar avg nu cred ca este asa de bun.

| infernu a răspuns:

Salut iti recomand avast este un antivirus foarte bun.