| GabrielSMG a întrebat:

Am nevoie de un program care sa gaseasca drivere pentru laptop, am laptop Toshiba Satellite C660.
Funda!

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Ti-am facut un link de download cu Driver Genius si Driver Magician, iti trimit mesaj pentru ca aici o sa fie sters daca il postez.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ce program ai nevoie, când ai la îndemână orice driver pe saitul oficial?!?
http://www.toshiba.com.ro/......s_bios.jsp

| manuel72 a răspuns:

Sunt o multime, Drivergenius, Agentdriver, dar toate sunt cu plata. Daca vrei doar numele componentelor hardware si apoi sa le cauti pe net, aceste programe sunt ceea ce cauti si functioneaza cu versiunea trial. Daca vrei sa-ti si descarce driverele...trebuie sa platesti.Cel mai simplu e ca dupa instalarea sistemului operativ, sa facu un update, iar Microsoft iti va actualiza si driverele.

| blackandwhite2000 a răspuns:

3dp chip e cel mai bun ..si gratis. funda?