| Mihai1974 a întrebat:

Am nevoie de un programator bun in vba excel. Ma poate ajuta cineva?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vrei moca?

| Mihai1974 explică (pentru sadrian46):

De unde ai dedus ca vreau moca? Bineinteles ca nu.

| sadrian46 a răspuns (pentru Mihai1974):

Atunci caută pe un site de anunțuri la diverse, la prestări servicii.

| Mihai1974 explică (pentru Mihai1974):

Pe Fiver am abordat 4 freelancers. Nici unul nu a raspuns pozitiv la cerinta mea asa ca m-am gandit sa intreb si pe TPU

| flixbuster a răspuns:

Ce ai de facut si cat platestiwinking

| Mihai1974 explică (pentru flixbuster):

Pentru intrebarea "ce am de gand" putem vorbi la telefon. Cat platesc? Atat cat este nevoie pentru o lucrare bine facuta!

| flixbuster a răspuns (pentru Mihai1974):

E riscant fara sa stii despre ce e vorba... a mai patit-o unu' anul trecut:

https://zdbc.ro/hacker-impuscat-strada-alecu-russo-bacau

| Mihai1974 explică (pentru flixbuster):

Te asigur ca este ceva perfect legal, doar ca se pare ca este ceva nu chiar foarte simplu de facut! Eu nu ma pricep asa ca voi cauta pana voi gasi pe cineva care sa reuseasca sa faca treaba de care am nevoie... oricum am spus ca vorbim la telefon pentru detalii. Daca te pricepi in VBA putem lua legatura telefonic si stabilesti singur daca te bagi sau nu

| Mihai1974 explică:

Chiar nu gasesc pe nimeni care sa ma ajute? Si nu pe degeaba bineinteles.

| MocanuCristiann a răspuns:

Daca mai cautati programator VBA pot incerca sa va ajut.