| Dina10 a întrebat:

Am nevoie la servici de o licenta de office 2003 si nu gasesc. Caut si nu gasesc. Binenteles...cu bani.

Răspuns Câştigător
| Scherimuvi a răspuns:

Si nu este cu bani

11 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Iti dau eu una dar este pentru office 2003 pro dar poate merge
T6X9D-8GYF2-VP6T7-VJ7WT-8P67M

| Ronnix a răspuns:

Ai doua optiuni:
1) Activare online.
2) Activare prin telefon.
Pentru mai multe detalii acceseaza http://office.microsoft.com/......8776.aspx.

| Dina10 explică (pentru Scherimuvi):

La firme sunt controlale si eu trebuie sa fac dovada achizitiei.

| onasis1961 a răspuns:

Incearca codurile astea:Ah! Nu-mi da voie ca sun multe majuscule, dar trimet un maile!@OK? Acum ca am scris mai mult, vad ca ma lasa sa trimet
Microsoft office 2003 KEY
CKMPB-6B4QT-MG4C6-2VH4C-RDD43
HTPWX-FR6J8-2WBCQ-T63JR-3M8PD

| Dina10 explică (pentru Ronnix):

Un pic cam complicat pentru mine.

| Dina10 explică (pentru Scherimuvi):

Pai daca nu o sa fie nici o problema...mersi mult. Ai funda

| itsoft a răspuns:

In cazul asta trebuie cumparat un Microsoft Office 2003 licentiat si gata sau te duci pe sites la Microsoft Office si iei de acolo o licenta cu bani

| Dina10 explică (pentru itsoft):

Usor de spus, dar ma chinui de 2 ore si nu reusesc sa aflu cum pot plati sau descarca soft-ul.

| Dina10 explică (pentru itsoft):

Multumesc

| itsoft a răspuns (pentru Dina10):

Cu Placere!