| marioxxl11_5374 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor. Am reinstalat windowsul in aceeasi partitie unde il aveam pe cel vechi fara sa formatez partitia. Apoi l-am reinstalat inca o data tot in aceeasi partitie dar de data asta am formatato. Problema este ca de cate ori deschid laptopul imi apare de 2 ori windows 7 si trebuie sa selectez pe care windows sa intru cu toate ca am doar 1 deoarece am formatat partitia ultima oara. Stie cineva ce sa fac sa nu mai imi apara chestia aia? Pls

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul tau pe privat. happy

| Sinedd a răspuns:

Nu mai ai ce face, nimic din afara!
Lasa-l asa...nu e bine sa instalezi windows-ul de 100 ca o sa ai probleme si mai mari. Ti-am spus asta pentru ca, singura solutie sa rezolvi e sa reinstalezi inca o data windows-ul si sa faci capat cu capat corect. Cand o sa reinstalezi windows-ul nu uita sa formatezi si paritia C, ca sa nu mai apare chestia asta!