| LoryC a întrebat:

Am nevoie urgentă de ajutor!
Cu câteva minute în urmă umblam pe telefon. Eram pe un joc (mergea destul de greu) și dintr-o data îmi apare că aplicația Clean Master s-a oprit. Am apăsat pe OK după care îmi apare dacă vreau să trimit un raport legat de unele erori către HTC. Am apasat pe renunță, după care îmi aparea iar chestia cu Clean Master, apoi după ce dau OK iar să trimit raportul și tot ața. Într-un final am dat pe trimitere raport. Mi-a apărut o pagină pentru trimiterea raportului și iar apare problema cu Clean Master-ul și cu raportul. Am decis să apăs pe butonul de blocare, iar apoi am apăsat dn nou pentru a deschide telefonul, însă nu a mers. Am încercat să apelez numărul meu să văd dacă merge telefonul și nu îmi apărea nimic pe ecran. După încerc să îl închid, nu merge. După scurt timp primesc un apel, îmi apare pe ecran cine mă sună, dar nu pot sa răspund.
Telefonul este HTC one mini2.
Ce pot să fac?

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sfat: next time, nu mai instala prostioare gen clean master, pentru ca chiar cache-ul curatat de astfel de aplicatii incetineste urmatoarea lasnare a aplicatiei unde a facut el "curatenie". Cel care face o aplicatie stie ce are de facut, stai linistit, si fara astfel de minuni.

| floryn1993 a răspuns:

Scoate bacteria daca nu se inchide, sau resetare

| LoryC explică (pentru floryn1993):

Nu pot scoate bateria fiindca e HTC one mini2. La el carcarsa se poate scoate doar in service.

| LoryC explică (pentru floryn1993):

Si daca resetez telefonul voi pierde ce era salvat in telefon?

| floryn1993 a răspuns (pentru LoryC):

Da, tot si trebuie sa te logezi cu contul de Google

Răspuns utilizator avertizat