| Marian_Iancu_1991 a întrebat:

Am niște CD-uri cu muzica și vreau sa copiez muzica în calculator.Am dat copy-paste track-urilor dar după ce scot CD nu mai merg melodiile. vreo soluție? Dau funda...

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Fiind track-uri nu le poti copia cu copy paste. Trebuie sa le faci rip. http://windows.microsoft.com/......dia-center

| nutepriveste21 a răspuns:

Printre altele poti folosi media playerul din windows.Cauta ceva cu extragere cd si la setari poti alege formatul.

| K0sti a răspuns:

laughing Grea e tehnica asta! Le faci imagini ISO nene, daca sunt track-uri! Sau le transformi in mp3-uri!

| Marian_Iancu_1991 explică:

Da.Dar Cum le transform în mp3?