| Aaaaaaaaandrei a întrebat:

Am niste casti cu bluetooth conectate la telefon prin nfc easy contact.La un moment dat, am anulat din setarile bluetooth ale telwfonului conexiune cu castile iar acum telefonul nu imi mai gaseste castile.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu era mai simplu daca te conectai normal, fara aceasta aplicatie? Dezinstaleaz-o si incearca conectarea normal, prin bluetooth.

| Aaaaaaaaandrei explică (pentru darrio2007):

Nu am o versiune de Android compatibila ca castile si de asta folosesc aplicatia.

| darrio2007 a răspuns (pentru Aaaaaaaaandrei):

Nu am auzit sa existe asa ceva. Castile merg la orice. Te inseli amarnic in privinta asta.