| FlorinCiokan a întrebat:

Am niste casti earpods cand le bag in laptop se aude un bâzâit, daca bag castile in telefon functioneaza perfect. Laptop-ul nu e o problema, cu alte casti nu are acel bâzâit. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan explică:

Altcineva nimic?

| Stef98 a răspuns:

Uita te la dimensiunea castii, apoi cauta modelul laptopulului, cautand informatii despre sunet. Daca sunt pentru Iphone categoric nu merg pentru laptopuri!
Daca ai nevoie de alte raspunsuri poti sa verifici si canalul meu de yotube https://www.youtube.com/channel/UCSrQW6HCgWWp0yDfyU2dotg
Succes! Drag prieten.