| ghicori94 a întrebat:

Am niste casti razer kraken cu microfon si in timp ce vb cu niste prieteni, mi-am facut un sandwich cu ceva sos si cand am vrut sa musc am uitat ca aveam micro langa gura si a cazut o picatura de sos in microfon...l-am sters si inca mai mergea doar ca se auzea un parait gigantic si vocea ff naspa...m-am gandit ce sa fac dar find panicat pentru ca am cumparat castile acum 2 zile am turnat 1 picatura de apa dupa imediat am scurs-o si am lasat la uscat.Acum nu mai merge de loc si nu stiu daca trebuie sa imi iau altele sau daca exista vreo solutie. Daca stiti ceva puteti sa imi ziceti.Dau funda daca cineva caseste rezolvare

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Te-a pus... Sa dai cu apa laughing. Le-ai făcut praf. laughing desfă microfonu ala și usucă alea bine de tot. Sau întreabă la garanție.

| ghicori94 explică (pentru Ineys):

big grinDDD stiu o sa incerc la garantie xD

1 răspuns: