| Maestronos a întrebat:

Am niste componente de pc vechi. stiti vreun magazin de componente de pc second-hand care cumpara astfel de piese ca sa le revinda mai apoi?

1 răspuns:
| mklu a răspuns:

Prietene sunt ce vrei tu, dar chiar daca ar akizitiona vei primii pret de tot rasul pentru ca si ei trebuie sa le revanda la pretul pietii... asa ca pune manuta si fa-ti cont pe un site de vanzari online okazii, mercador(recomand mercadorul ca este gratis si se vinde bine pe el) te ghidezi de la celelalte oferte cam cat merge ce ai tu si vezi ce pret le pui sa nu stai cu ele 20 ani. Sper ca ti-am fost de ajutor si multa bafta!