| Marius_4665 a întrebat:

Am niste intrebari in legatura cu minecraft:
Cum bag moduri in minecraft?
Spune-timi si mie niste moduri gen cum faci avion?
Cum pun tehnicpack-ul in joc?
Cum bag un texturepack?

Multumesc anticipat...

Răspuns Câştigător
| StonemAlly a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=8ZFeQ2pdCL0 tutorial
http://www.technicpack.net/
si texture pack parca il copiai in folderul unde ai instalat la textures[trebuie sa ai cate un folder pentru fiecare texturepack] si cand intrii in joc la optiuni iti alegi texturepack`ul pe care il vrei:)

| DragonValley200 a răspuns (pentru StonemAlly):

Intai intri in %appdata% si dai la minecraft., dupa la moduri cauti folderu si vezi la ve versiune vrei sa-l bagi. La texturepack nu ai nevoie de mai multe foldere ai nevoie doar de unul si le pui pe toate acolo in folderu "texturepack" sau "resourcepack" depinde cum iti apare.

| taskforceozone a răspuns (pentru DragonValley200):

Da dar prntru folderun "mods " are nevoie de forge

5 răspunsuri:
| StonemAlly a răspuns:

Sper ca te-am ajutathappy

| taskforceozone a răspuns:

Mcheli mod pentru 1.7.10 e cel mai bun mod cu avioane mai bun ca si flans mod, parerea mea

| taskforceozone a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url adauga avioane elicoptere arme anti aeriene si altele de exemplu grenazi cu fum colorat sau parasuta mie imi place deoarece asunt bine detaliate avioanele si elicopterele