| anonim_4396 a întrebat:

Am niste mici zgarieturi de ecranul telefon.( samg mini galaxy)... daca imi cumpar folie de protectie, imi vor acoperi zgarieturile actuale?
sau se vor mai cunoaste zgarieturile?

Răspuns Câştigător
| hamstericious a răspuns:

Da,varul meu are asa ceva...el si-a scapat telefonul in apa, dar si pe jos, si-a pus folie si nu se mai vedea nici o zgarietura... funda?

7 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Nu ai zgarieturi pe display ci pe geam asa ca poti sa iti cumperi o carcasa noua
pentru ca tu nu aveai cum sa zgarii display-ul pentru ca nu aveai cum sa ajungi la el

| hamstericious a răspuns:

Nici nu se vor vedea.

| faaalyoana a răspuns (pentru hamstericious):

Adica daca imi lipesc folie nu se vor mai vedea zgarieturile de pe ecran?

| hamstericious a răspuns (pentru faaalyoana):

Da,varul meu are asa ceva...el si-a scapat telefonul in apa, dar si pe jos, si-a pus folie si nu se mai vedea nici o zgarietura... funda?

| Oanaa82 a răspuns:

Nu,nu se vor observa.Si eu am patit la fel, mi-am pus folie si nu s-a mai vazut nimic.

| faaalyoana a răspuns (pentru Oanaa82):

Iti schimba folia cineva din personalul de unde iti cumperi husa?

| geox a răspuns:

Mai bine schimbi display-ul daca vrei sa il mai ai in viitor...

| faaalyoana a răspuns (pentru geox):

Mai eu am telefonul de 2 luni, era nou cand l-am cump.
Am folosit husa de silicon din aia care acopera spatele tel.
Acum am mici zgarieturi care ma deranjeaza pe ecran, ies in lumina deoarece tel e alb.
Nu vreau sa-mi schimb la el nimic.