| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Am niste nelamuriri despre facebook. Exista cumva posibilitatea ca atunci cand trimiti cuiva mesaje in privat,acesta,conectat si el la facebook,sa le vada in timp real? adica inainte de a i le trimite? Cineva mi-a zis ca a citit mesajul, desi inca nu-l terminasem.

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu vede nimeni mesajele, stai linistit.

| ir3al a răspuns:

Eu am patit la messenger cand am trimis un masslaughing mi s-a parut la fel de ciudat ca si tie.Insa, probabil a fost o mica eroare. Normal, nu este posibil.Parerea mea! Bafta! Sper ca ti-am fost de ajutor love struck

| Michaelis a răspuns:

Nu are cum doar daca l-ai trimis asa nu are cum este ceva imposibil.
Alte filozofii nu mai sunt, si cand ti-a zis poate ca a vrut sa te sperie.Si daca ti-a zis ceva de geul :''Am vazut ca mi-ai scris ceva...''inseamna doar ca a vazut doar ca scriai ceva dar nu si mesajul. Fiintca cand scrii pe facebook la celalalt se vede ca ii scrii.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Fundita? happy

| JUSTERINIandBROOKS explică (pentru Michaelis):

Mersi frumos. Poate. daca nu o cereaibig grin

| Michaelis a răspuns (pentru JUSTERINIandBROOKS):

Am ceruto asa imi este la fel, speram doar ca te-am ajutat si oricum care.eu nu sunt de mult timp pe TPU si am observat ca multa lume scia asa si nu stiam sigur cum sa scriu asa ca am scris-o asa.

| Michaelis a răspuns (pentru JUSTERINIandBROOKS):

Daca vrei mi-o dai, daca nu, nu happy