| Mazzenine a întrebat:

Am niste piese de calculator, as dori sa stiu, exista vreo firma care mi-ar putea ansambla piesele de calculator intr-o unitate cu certitudine? Daca da, as dori sa stiu si pretul.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

DACA piesele sunt compatibile, atunci asamblarea costa intre 0-200 lei, in functie de configuratie.
Urmeaza instalarea softului, care costa aproximativ inca atat (intre 0-200 lei).
Exceptii fac configuratiile speciale, la care pretul poate urca vertiginos.