| rixu` e fan UCV [:x] a întrebat:

Am nokia 6303 clasic si nu stiu km sa pun parola la sms. ajutati-ma daca stiti.pls.pupkiss

2 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Sa inteleg ca tu vrei sa pui parola la sms ca sa nu poata trimite oricine sms-uri dupa telefonul tau? Daca este asa uite un cod care iti bloceaza acesul de trimitere al sms-urilor. Cod activare *35*0000*16 # si dupa ce formezi codul asta pe telefon apesi apelare. Si pentru dezactivare formezi codul #35*0000*16# si dupa ce scrii codul asta pe telefon apesi apelare. Sper ca te-am ajutat.

| sandu_5803 a răspuns:

Pai umbli la setarile telefonului, apoi la security, dupa aia la pohne password! si acolointroduci parola!