| davidtm a întrebat:

Am Nokia x7 si nu e niciun joc fain pe store doar cele cu banii. exista vreun site sa intru direct de pe telefon.sau prin cablu de date? aveti vreo idee?

3 răspunsuri:
| HeliosMetal a răspuns:

Mobile9.com sau zedge.com, recomandat cu cablu de date

| davidtm explică (pentru HeliosMetal):

Si in ce folder pun jocu frate? si dupa aia unde imi apare jocul in meniu? unde?

| HeliosMetal a răspuns (pentru davidtm):

Pai cand conectezi telefonul la pc, trebuie sa-ti apara in my computer o noua partitit, de obicei cu numele telefonului. Cand downloadezi jocul, de obicei este descarcat in folderul downloads/descarcari. Ia-l de acolo copy-paste si pune-l in partitia telefonului. nu-i asa de greu.