| anonim_4396 a întrebat:

Am o așa problemă. În contul meu de pe facebook tot timpul imi arata un prieten ca fiind online insa in loc de butonul ăla verde este un mobil și cînd dau sa accesez pe contactul acestui prieten imi scrie ca(bara de chat) "Mesajele tale vor fi trimise pe telefonul mobil a lui Persoanei X" Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Si ce e asa de greu sa-ti dai seama?
acea persoana e intrata de pe mobil. bla bla bla

| Neworder21 a răspuns:

Omul a intrat de pe mobil, care-i problema? si mesajele tale ii vor fi trimise pe mobil.

cum sa te mai ajutam?
scurt si clar:
verde e cand e online pe pc, mobilul apare cand intra de pe mobil.
succes

| CrysisMD a răspuns:

Da dar el e tot timpul insa eu il vad ca telefonul lui e deconectat