| Mihai1005 a întrebat:

Am o aplicatie de chat pe care am dezinstalat-o si am pierdut pozele primite care se salvau in Internal Shared Storage. Dupa reinstalare nu le mai am. Se pot recupera cumva acele poze?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iainte de dezinstalare, este recomandat sa fie salvate materialele create de program /aplicatie, fiindca de obicei se sterge si folder-ul propriu in care sunt stocate acele materiale (in cazul tau: pozele).

Din pacate, daca pozele nu se stocheaza /salveaza si in cloud sau server-ul aplicatiei, atunci ramai fara pozele sterse.

| IonutValeriu a răspuns:

Cum se numeste aplicatia?