| GabiIsCool15 a întrebat:

Am o baterie externa care se numeste "Trust Primo Powerbank de 10000 mAh" care nu imi incarca telefonul la 5v 1A.
Am un Samsung Galaxy A10 si inainte il incarca cand l-am luat.
Ce sa fac?

1 răspuns:
| TCA a răspuns:

Incearca mai multe cabluri de incarcare, vezi daca bateria se incarca, misca de mufe poate nu mai face contact, in caz ca acestea nu merg, ia ti alta. Daca incarcarea ju se face cum trebuie iti poti slabi si bateria telefonului.