| Bulghy32 a întrebat:

Am o boxa Jbl flip 5, de la ultima încărcare (am ținut-o mai mult la încărcat) nu mai merg butoanele, nu pot nici sa o resetez, becul de la bluetooth a rămas aprins, știți oare ce problema are?
Boxa funcționează!

6 răspunsuri:
| Moggy a răspuns:

Instaleaza-ti aplicatia jbl connect si incearca sa ii faci o actualizare de soft la boxa.

| Moggy a răspuns (pentru Moggy):

Jbl portable*, scuze

| Bulghy32 explică (pentru Moggy):

O am instalată, nu pot, mai bine zis nici nu știu cum sa ii fac actualizare!laughing

| Bulghy32 explică:

Soft actual 0.5.6.0

| Moggy a răspuns (pentru Bulghy32):

Daca iti zice siftware is up to date inseamna ca ai deja ultima versiune. Hmm nu stiu ce sa zic dar din moment ce butonul de power merge, ar trebui sa mearga si celelalte.
https://tomstek.us/jbl-flip-5-buttons-not-working/
Incearca ce zice pe siteul asta, poate merge

| Bulghy32 explică (pentru Moggy):

Nu merge nici un buton, butonul de power și cel de bluethoot sunt aprinse.