| FazekasErvin a întrebat:

Am o boxă portabilă cu bluetooth și microfon dar problema este ca atunci când vorbesc la microfon muzică se da încet singură. Cum să fac că atunci când vorbesc la microfon muzică să rămână la aceași parametri? Dacă aveți nevoie de poze cu boxa scrieti-mi un mesaj aici și ne auzim in privat.

3 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Nu ai cum, asa e gandita, daca volumele ar fi egale nu s-ar mai intelege nici muzica si nici ce zici tu, gandeste-te un pic happy

| FazekasErvin explică (pentru Tudy000):

Da nu tot timpul a făcut asa

| Tudy000 a răspuns (pentru FazekasErvin):

Poate s-a stricat regulatorul de volume