| yonutu555 a întrebat:

Am o camera web Logitech c920 si nu imi ajunge cablu, am incercat cu prelungitor usb si nu merge, daca incerc cu un port usb o sa mearga?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Camera trebuie sa stea fixata pe monitor are si un sistem de prindere si ajunge cablul, doar nu ai nevoie de 100 de metrii de cablu unde filmezi pe bloc?

| yonutu555 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am un cockpit si vreau sa fac gameplay, si nu o pot pune sa imi filmeze fata ca nu asta ma intereseaza si imi trebuie 4m de cablu nu 100, nu vreau sa imi atarne cabluri pe langa mine cand filmez

| sierra1 a răspuns:

"daca incerc cu un port usb " - adică un mini hub usb?