| Mihai_Andrei_1990_lnnp a întrebat:

Am o camera web Microsoft HD-3000, in momentul in care o conectez la pc-ul meu am o rezolutie foarte mica 160x120 si nu pot sa o schimb. Am probato pe alt pc cu performante mai joase ca al meu si merge perfect chiar si la rezolutie hd. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca ai "probato" pe alt sistem si merge, inseamna ca aplicatia sau driverele pe sistemul tau nu s-au instalat bine!

| Mihai_Andrei_1990_lnnp explică (pentru K0sti):

Sunt instalate bine toate. Am schimbat si windos-ul si tot degeaba. si pe xp si pe 7 la fel face

| K0sti a răspuns (pentru Mihai_Andrei_1990_lnnp):

Pai si atunci nu inteleg cum pe alt sistem merge si pe al tau nu? Ceva nu se pupa!