| Ruxiii a întrebat:

Am o caseta video cu inregistrari, dar as dori sa o trasform pe cd in format mp3., stiti cumva ce pot face? Daca ma poate ajuta cineva ii raman datoare.

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ca sa o transformi tu ar trebui sa faci niste investitii serioase in aparatura, cel mai usor e sa mergi la un studio sa ti-o faca ei. Nu cred ca e scump.

| allleeeee a răspuns:

Poti sa te duci la un centru de developare a fotografiilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sun eu cum, fara vreo "inventie serioasa". Iti trebuie:
1. unvideo player
2. un tuner TV (placa de captura)
3. un program de conversie (iti recomand Xilisoft Video Converter Ultimate 6)
Cablul de la video il introduci in tuner, dai play si faci captura. Dupa asta convertesti in ce format vrei cu xilisoft si gataaaa! Bafta!