| ancutzyka29 a întrebat:

Am o curiozitate foarte mare.Pe multe dintre site-urile americane se tot spune ca dau laptop-uri gratis sau diferite chestii daca te abonezi la diferite newsletter-ri(bineinteles ca ofertele nu sunt available for our arealaughing). Sunt curioasa daca este adevarat? Adica...chiar le dau gratis? moca? asa...doar pe ochi frumosi?confusedV-as fi foarte recunoscatoare daca m-ati putea lamuri in legatura cu asta/

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Laptopurile lor pe care le dau gratis sunt un pic mai mari decat o carte, un fel de "laptopuri pentru toti". Sa nu crezi tu ca dau laptopuri de firma! Ei fabrica pe banda rulanta aceste aparate si fiecare om are asa ceva si poate sa-l ia cu el in poseta sau in servieta.Eu am primit asa ceva de la cineva din State si zici ca-i o jucarie, cu toate ca poti face multe cu el!

2 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Exista Freebies sites de ex http://apple.freebiejeebies.co.uk/198430 unde trebuie sa completzi o oferta si apoi sa referi catva prieteni sa faca la fel. Tu-ti alegi cadoul! Legal si sigur!

| Vee a răspuns:

Gratis nu poate fi... oh go on da unele reclame au spyware laughing stiu din proprie experienta. Dai clik pe ele ca sa-ti strici pc`ul big grin Bine nu pe toate. happy