| c0pil1n a întrebat:

Am o curiozitate.
Tocmai ce mi-am instalat din nou windows-ul si am zis sa instalez doar league of legends.
Totul pe full merge 140fps+ fara nici-o problema.
Iar daca instalez steam-ul si instalez cs go, ets2 sau orice alt joc dupa am drop fps.
Stiu ca la cs go la pornire isi da un update la Microsoft direct. Ceva de genu. Oare din ce cauza apar acele drop frame-uri?
Joc league of legends totul perfect 140 fps + iar dupa instalez steamu cu cs go etc si am drop frame-uri inclusiv in league of legends big grin

1 răspuns:
| Zuzu1991 a răspuns:

Lol means lol